Not Defteri 1.Bölüm İzle

Çarşamba, 26 Mart 2014, 15:13 | Bölümler | 1 Yorum | Read 3038 Times
by not

Not Defteri 1.Bölüm İzle ile karşınızdayız arkadaşlar. Bu sayfada bugün yayınlanan Not Defteri 1.Bölüm’ü canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sevgili Not Defteri Dizisi fanları, aylardır beklediğimiz gün geldi çattı. Nihayet Not defteri dizisi 1.bölüm bugün Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Bugünü ne kadar uzun süredir beklediğimizi ve ne kadar sabırla sabrettiğimizi sizler iyi biliyorsunuz. Bizler bugün 1.bölüm’ü izlemek için 10 tane fan toplandık ve bir evde izleyeceğiz. Sizde bize katılabilirsiniz tabi ki. :) Bakırköy’de toplanıyoruz kahvenin yanında. Gelenleri bekleriz.

Bu akşam ki ilk bölümde Mahir hocanın tayini İstanbul’un kenar semtlerinden birinde olan Der saadet lisesine çıkıyor. Mahir hoca okula gittiğinde hoş olmayan ortamlar görüyor. Öğrencilerin gelecek adına hiç bir beklentileri yoktur ve bir birleri ile sürekli kavga halindedirler. Mahir hoca bu öğrencileri adam edebilmek için elinden geleni yapacaktır.

Öğrencilerden ise en zorlu olanları tabi ki Egemen ve Ufuk isimli öğrencilerdir. Egemen okuldaki fakir öğrencilerin lideri gibi davranmakta, Ufuk ise zengin piçlerin lideri olmaktadır. Ufuk çok sevdiği ama bir türlü yüz bulamadığı Selin’i Egemen’e kaptırmış durumdadır. Çünkü Selin ve Egemen çıkmaktadırlar. Ufuk ise kıskançlıktan çatlamaktadır. Bakalım onları ayırabilecek mi?

Not Defteri 1.Bölüm İzle

Not Defteri 1.Bölüm İzle

Bir önceki yazımız olan Merhaba Not Defteri! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 response to "Not Defteri 1.Bölüm İzle"

  1. ARKASIRADAKILER diyor ki:

    ARKA SIRADAKİLERİN ÇAKMASI :d ARKASIRADAKILERIN TIRNAGI OLAMAZSINIZ HAHAHAA

Leave a reply