Not Defteri 2. Bölüm İZLE

Çarşamba, 2 Nisan 2014, 14:09 | Bölümler | 0 Comment | Read 2193 Times
by not

Not Defteri Dizisi 2. Bölüm İZLE ile karşınızdayız arkadaşlar. Bu akşamki Not Defteri 2. Bölüm’ü bu sayfadan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Sevgili Not Defteri Dizisi fanları, müthiş ve güzel dizimiz Not Defteri bu akşam saat 20:45’te Fox Tv’de 2.bölümü ile ekranlara geliyor. Bu hafta acayip derecede çok aksiyon olacak. Özellikle Mahir hocanın çektikleri ve Ufuk’un pislikleri alıp başını gidecek. Seyretmeye doyamayacaksınız.

Bu haftaki bölümde silahı ile kavgaya gelen Ufuk, Koray’a silah sıkacak ama kurşun Koray’ı sıyıracak çok şükür. Bunu gören Mahir hoca ise silahı onun elinden alacaktır. Fakat şansa bakın ki tam o esnada Polisler olay yerine gelir. Mahir hocada silah ile yakalanmamak için olay yerinden kaçarak uzaklaşır. Polislerde onun peşine düşer. Tam acaba yakalandı mı diye düşünürken bu sefer Suna devreye girecek ve Mahir’i kurtaracaktır.

Öte yandan Mahir hoca için güzel bir gelişme daha yaşanır. Oda yıllardır aradığı kızı bir sosyal paylaşım sitesinde resmini ve açık adresini yazar. Mahir bu fırsatı değerlendirecek ve kızına ulaşmayı başaracaktır.

Egemen ise Selin ile olan katıksız ve sürekli aşkını devam ettirecektir. Ona gıcık kapan Ufuk ise onu bir yarışmaya davet edecek ve ikna etmesini başaracaktır. BU bir motor yarışıdır ama işin aslı öyle değildir. Ufuk ona tuzaklar kurmuştur.

Not Defteri 2. Bölüm İZLE

Not Defteri 2. Bölüm İZLE

Bir önceki yazımız olan Not Defteri 1.Bölüm İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a reply