Ufuk

Pazartesi, 24 Mart 2014, 13:03 | Oyuncular | 5 Yorum | Read 3440 Times
by not

Not Defteri Dizisi genç başrol oyuncularından biride Tarık Gündüz, yakışıklı oyuncu dizide Ufuk adından zengin bir oğlanı canlandırıyor.

Ufuk dizide rol gereği Egemen ve Selin ile yanı sınıfta yani 11 F sınıfında oynayan zengin bir oğlanı canlandırmaktadır. Ufuk babasının parasına güvendiği için herkesi para ile satın alabileceğini düşünmektedir. Sırf bunun için kendi gibi zengin çocuklardan oluşan okulda bir grubu vardır ve herkesin başına bela olmuşlardır.

SInıfında ise aslında Selin’e aşıktır ama Selin Egemen’i sevdiği için Ufuk2un tekliflerini red etmektedir. Ufuk ise bunu bir türlü içine sindiremez çünkü Selin gibi zengin bir kızın Egemen gibi fakir bir çocukla neden çıktığını anlayamaz. Fakat Selin’inde peşini bırakmaz. Çok şımarık ve kibirli biridir, Olaylar olaylar yani.

Ufuk

Ufuk

Bir önceki yazımız olan Mahir Soysal başlıklı makalemizde Fatih Al hakkında bilgiler verilmektedir.

5 responses to "Ufuk"

 1. merve diyor ki:

  bu dizide en sevdigim oyuncu ufuk :)

 2. NAZLI diyor ki:

  cok kotusun ufukk

 3. Huseyin diyor ki:

  Evet kotu ama o ve egemen rollerini iyi oynuyorlar onları kusturen kim biliyormusunz Selin cunku 2 side selini srwiyordu aynı gun cıkma teklifi edicekti ufuk egemen ondan once etmis ve kabl etmis o yuzden o gunden beri boyleler…

 4. irem diyor ki:

  ben ufuğu çok seviyorum ama ufuk selin yüzünden böyle oldu zaten ama yinede o benim değişmeyen rüyam(ufuk)

Leave a reply